Informacje o przychodni trychologicznej Hair-Med w Warszawie

Hair-Med Klinika Trychologiczna w Warszawie

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tu szczegóły oferty naszej kliniki trychologicznej oraz dowiecie się więcej informacji na temat najczęściej występujących chorób włosów i skóry głowy ­– o przyczynach powstawania tego typu schorzeń oraz o skutecznych metodach ich leczenia. Niestety tego typu dolegliwości dotykają bardzo wielu osób. My, jako wykształceni i doświadczeni specjaliści z zakresu trychologii, jesteśmy w stanie Wam pomóc!

Leczenie przyczyn i objawów problemów z włosami

Główna siedziba naszej kliniki trychologicznej znajduje się w Warszawie na ul. Twardej 18. Mamy jednak także wiele gabinetów partnerskich, które są rozlokowane na terenie całej Polski. Nasza oferta to przede wszystkim kompleksowe leczenie schorzeń skóry głowy, m.in. leczenie łysienia i nadmiernego wypadania włosów, leczenie łojotokowego zapalenia skóry czy radzenie sobie z problemem stale powracającego łupieżu. Współczesna trychologia potrafi sobie poradzić ze wszystkimi tymi problemami. Oferujemy także szeroki wybór wysokiej klasy kosmetyków do włosów, m.in. kosmetyków na wypadające włosy, czy kosmetyków do walki z łupieżem. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach ofertowych.

Nasza przychodnia trychologiczna w Warszawie działa na rynku już od wielu lat. Oferujemy kompleksowe usługi związane z leczeniem schorzeń skóry głowy oraz problemów z włosami. Zatrudnieni u nas trycholodzy poradzą sobie z meczącymi Was chorobami skóry głowy, przeprowadzą m.in. skuteczne leczenie łysienia oraz leczenie wypadających włosów (w tym celu przeprowadzamy m.in. zabiegi mezoterapii skóry głowy, poradzą sobie z problemami z łupieżem oraz dobiorą właściwe do Twojego rodzaju włosów metody ich pielęgnacji. Wszystkie przeprowadzane u nas działania poprzedza szczegółowa procedura diagnostyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie stosować metody leczenia dobrane indywidualnie do potrzeb naszych pacjentów.

Pielęgnacja włosów w oparciu o naturalne produkty

W naszej przychodni trychologicznej korzystamy z wiedzy i doświadczenia praktycznego naszych zagranicznych partnerów. Pielęgnację włosów opieramy na naturalnych produktach marki Nubeà. To uznana na świecie firma, która może się poszczycić już 50-letnią historią. Skuteczność jej produktów potwierdzona jest wieloma przeprowadzonymi badaniami oraz efektami przeprowadzanych w wielu klinikach na całym świecie terapii.

Oprócz tego, współpracujemy także z firmą Aram Huvis, która jest światowym liderem w produkcji urządzeń do wykonywania badań diagnostycznych włosów i skóry głowy. Wszystkie wykorzystywane w naszej przychodni urządzenia gwarantują wysoka jakość świadczonych usług.

Umów się wizytę w naszej przychodni trychologicznej!

Chcesz sprawdzić stan swoich włosów i skóry głowy? Odwiedź nas w naszej przychodni trychologicznej w Warszawie na ul. Twardej 18 (budynek Spektrum, 4 piętro). Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-15:00. Jeżeli masz do nas pytania skontaktuj się z nami mailowo pod adresem recepcja@hair-med.com.pl, zadzwoń pod nr 888 433 332 lub skorzystaj z umieszczonego na stronie formularza kontaktowego.