Informacje o przychodni trychologicznej Hair-Med w Warszawie

Nasza przychodnia trychologiczna w Warszawie działa na rynku już od wielu lat. Oferujemy kompleksowe usługi związane z leczeniem schorzeń skóry głowy oraz problemów z włosami. Zatrudnieni u nas trycholodzy poradzą sobie z meczącymi Was chorobami skóry głowy, przeprowadzą m.in. skuteczne leczenie łysienia oraz leczenie wypadających włosów (w tym celu przeprowadzamy m.in. zabiegi mezoterapii skóry głowy, poradzą sobie z problemami z łupieżem oraz dobiorą właściwe do Twojego rodzaju włosów metody ich pielęgnacji. Wszystkie przeprowadzane u nas działania poprzedza szczegółowa procedura diagnostyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie stosować metody leczenia dobrane indywidualnie do potrzeb naszych pacjentów.

wnętrze kliniki trychologicznej

Pielęgnacja włosów w oparciu o naturalne produkty

W naszej przychodni trychologicznej korzystamy z wiedzy i doświadczenia praktycznego naszych zagranicznych partnerów. Pielęgnację włosów opieramy na naturalnych produktach marki Nubeà. To uznana na świecie firma, która może się poszczycić już 50-letnią historią. Skuteczność jej produktów potwierdzona jest wieloma przeprowadzonymi badaniami oraz efektami przeprowadzanych w wielu klinikach na całym świecie terapii.

Oprócz tego, współpracujemy także z firmą Aram Huvis, która jest światowym liderem w produkcji urządzeń do wykonywania badań diagnostycznych włosów i skóry głowy. Wszystkie wykorzystywane w naszej przychodni urządzenia gwarantują wysoka jakość świadczonych usług.

Umów się wizytę w naszej przychodni trychologicznej!

Chcesz sprawdzić stan swoich włosów i skóry głowy? Odwiedź nas w naszej przychodni trychologicznej w Warszawie na ul. Twardej 18 (budynek Spektrum, 4 piętro). Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-15:00. Jeżeli masz do nas pytania skontaktuj się z nami mailowo pod adresem recepcja@hair-med.com.pl, zadzwoń pod nr 888 433 332 lub skorzystaj z umieszczonego na stronie formularza kontaktowego.