Zostań trychologiem

Zdobądź i rozwijaj zawód z przyszłością! Zapisz się na specjalistyczne szkolenie w AKADEMII TRYCHOLOGII.

Bardzo wiele osób boryka się z chorobami skóry głowy i włosów, i nie wie gdzie może szukać pomocy. Profesjonalną odpowiedzią na te problemy jest trychologia – dziedzina zajmująca się oceną i wspomaganiem leczenia problemów z włosami i skórą głowy (m.in. łupieżu, łojotoku, nadmiernego wypadania włosów).

Akademia Trychologii powstała, żeby kształcić specjalistów z zakresu trychologii. Korzystając z naszej wiedzy praktycznej i doświadczenia zawodowego naszego oraz naszych zagranicznych partnerów zapewniamy wszystkim uczestnikom szkoleń dostęp do sprawdzonych metod leczenia oraz specjalistycznych nowoczesnych narzędzi diagnostycznych i zabiegowych.

Szkolenia w Akademii podzielone są na trzy poziomy: poziom podstawowy, zaawansowany i mistrzowski. Absolwenci Akademii otrzymują prestiżowe certyfikaty potwierdzające wiedzę teoretyczną oraz uzyskują dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do rozpoczęcia i prowadzenia własnej działalności w zakresie diagnostyki i zabiegów trychologicznych.

Jeżeli jesteście zainteresowani karierą w branży trychologicznej, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej! Zgłoszenie można przesłać za pomocą formularza poniżej. Zapraszamy!

Galeria ze szkolenia

Zdjęcie 1 z 25

Hair-Med Klinika Trychologiczna w Warszawie

CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?
WYPEŁNIJ FORMULARZ - ODDZWONIMY W CIĄGU 24H.

O zasadach przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych możesz dowiedzieć się pod tym linkiem: klauzula informacyjna.

tak

tak

Tak

*Pola obowiązkowe.