Trycholog Warszawa

W ramach naszych usług, możliwe jest umówienie wizyty w wielu miastach Polski! Nasi specjaliści znajdują się w każdym województwie w kraju - dzięki temu, Pacjenci borykający się z łysieniem czy problemami skóry głowy, nie muszą pokonywać wielu kilometrów, aby dotrzeć do gabinetu na umówiony wcześniej termin.

Trycholog to lekarz, który może świadczyć wsparcie, jeśli chodzi o problemy związane z włosami i skórą głowy. Pomoc jest możliwa, jeśli Pacjent ma takie problemy jak np. łuszczyca czy łysienie.

Nasza siedziba w Warszawie znajduje się w samym centrum przy ulicy Twardej, zaraz obok Ronda ONZ i ulicy Świętokrzyskiej. Dogodna lokalizacja sprawia, że większość osób mieszkających w Warszawie lub choć trochę zaznajomionych z jej topografią będzie mogła łatwo dojechać do gabinetu zarówno autem, jak i korzystając z komunikacji miejskiej.

Umożliwiamy umówienie wizyty u trychologa poprzez nasz portal internetowy. Wsparcie możliwe jest od poniedziałku do piątku, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych oraz wieczornych.

WYBIERZ TRYCHOLOGA