Trycholog Rzeszów

Łupież, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łuszczyca czy łysienie to tylko niektóre ze schorzeń, z którymi mierzą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Tego typu przypadłości są nie tylko wstydliwe i nieestetyczne, ale też niekomfortowe w codziennym życiu. W takim przypadku warto wybrać się do trychologa. Nasz gabinet zlokalizowany jest w Rzeszowie.

Trychologia to dziedzina medycyny, która rozwija się w zawrotnym tempie. Głównymi zadaniami specjalistów w tej dziedzinie jest postawienie diagnozy i leczenie problemów związanych z włosami i nie tylko.

Wizyta w gabinecie lekarskim nie musi być stresująca. Warto jednak odpowiednio się do niej przygotować. Warto podzielić się ze specjalistą naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi stanu włosów, naszego zdrowia, a także zmian, jakie zaszły w naszym życiu, np. ciąża, stres czy przewlekła choroba.

Dobę przed wizytą u trychologa należy dokładnie umyć włosy, nie nakładając na nie odżywek lub innych preparatów do stylizacji. Przydatne w analizie problemu będą także aktualne badania krwi, w tym morfologia i TSH, czyli hormon tarczycy. Ponadto warto spisać listę leków, jeśli takie bierzemy, nazwy szamponów, a także stosowanych masek pielęgnacyjnych.

WYBIERZ TRYCHOLOGA

  • Hair-Med Klinika Trychologiczna -Sylwia Siwulec - Rzeszów
    Sylwia Siwulec - Rzeszów

    Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w zakresie diagnozowania schorzeń skóry głowy, m. in. łupieżu, łojotokowego zapalenia skóry, łuszczycy skóry głowy, łysienia androgenowego, łysienia bliznowaciejącego, łysienia plackowate i inne.
    Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na kierunku Medycznym w Rzeszowie. Odznacza się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, zrozumieniem jego potrzeb i zaangażowaniem w terapię. Trycholog z pasją i powołaniem.