Trycholog Toruń

Wsparcie dla osób zmagających się z problemami skóry głowy, takimi jak łuszczyca, łysienie, atopowe lub łojotokowe zapalenie skóry czy też łupież lub ciemieniucha świadczy lekarz trycholog. Możliwa jest również pomoc w przypadku włosów cienkich, łamliwych lub rzadkich. Pacjenci, który poszukują wsparcia w tym zakresie w województwie kujawsko-pomorskim, mogą skorzystać z świadczonej przez nas pomocy i umówić się na wizytę u lekarza w Toruniu.

Gabinet Hair-Med znajduje się przy ulicy Batorego, zaraz naprzeciwko Specjalistycznego Szpitala Miejskiego. W budynku mieści się kilka różnych gabinetów i klinik – aby dotrzeć do gabinetu trychologa, należy udać się na trzecie piętro. Przy budynku mieści się duży parking do dyspozycji Pacjentów, który umożliwi wygodne i bezpieczne pozostawienie samochodu. Dla osób, które poruszają się komunikacją miejską, duże znaczenie będzie miał wygodny dojazd zarówno, jeśli chodzi o autobusy, jak i tramwaje.

Każdy Pacjent może umówić się na wizytę zarówno telefonicznie, jak i online.

WYBIERZ TRYCHOLOGA

  • Hair-Med Klinika Trychologiczna -Danuta Drozd - Toruń
    Danuta Drozd - Toruń

    Trycholog – absolwentka studiów podyplomowych o kierunku Trychologia, Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Od kilkunastu lat związana z branżą kosmetyczną, trychologiczną i fryzjerską. Autorka pracy dyplomowej pt. „Włosy i ich anomalie w obrazie trychologicznym”,