Solenium

SOLENIUM

Lato to okres, w którym należy szczególnie zadbać o piękne włosy i zdrową skórę głowy, stosując intensywne zabiegi dobrane do określonego typu skóry.

W czasie upałów skóra głowy i włosy są poddawane działaniu licznych szkodliwych czynników, które mogą osłabiać kondycję włosów i sprawić, że staną się słabe i podatne na uszkodzenia.

Zarówno skóra głowy, jak i włosy są narażone na wysokie temperatury i promieniowanie słoneczne, zarówno na plaży, jak i w górach i w mieście. O szkodliwym działaniu promieniowania UVA i UVB nie trzeba nikogo przekonywać, warto też pamiętać o skutkach gwałtownych zmian temperatury i suchego powietrza z klimatyzacji. Kondycji skóry głowy i włosów szkodzą też sól morska, chlor, czynniki pogodowe i stosowanie niewłaściwych kosmetyków, które mogą powodować suchość, przedwczesne starzenie i blaknięcie koloru włosów.

Z tych właśnie względów odpowiednie kuracje należy stosować zwłaszcza latem, aby zapewnić właściwą ochronę i pielęgnację skóry głowy i włosów.

Formuła Solenium została przygotowana specjalnie po to, żeby chronić, nawilżać, odżywiać, nadawać elastyczność, przywracać równowagę oraz przedłużać cykl życia skóry głowy  i włosów. Jednocześnie produkty Solenium usuwają pozostałości soli i chloru, zapewniając efekt odświeżający i przyjemny zapach.

Produkty Solenium zawierają cenne olejki i wyciągi roślinne, mikroelementy i witaminy, dzięki którym będziesz się cieszyć zdrową skórą głowy i włosami dzięki skutecznej ochronie w najgorętszym okresie roku.

LISTA PRODUKTÓW