ŁUPIEŻ

Łupież jest jedną z najbardziej uciążliwych i nieprzyjemnych chorób skór głowy. Nieprzypadkowo pojawia się tak wiele reklam szamponów przeciwłupieżowych – bardzo wiele osób ma problem z łupieżem i szuka skutecznych preparatów. My nie leczymy szamponami, ponieważ zależy nam na długotrwałym efekcie, a nie jedynie na tymczasowej poprawie.

Zniżka na dowolną kurację

Dostępne na rynku szampany przeciwłupieżowe zawierają mocne środki chemiczne, które przez pewien czas faktycznie działają, ale po pewnym czasie łupież zwykle wraca. Dodatkowo, o czym rzadko się wspomina, tego typu substancje uszkadzają włosy. Efektem jest więc stosunkowo szybki powrót łupieżu oraz włosy o zniszczonej strukturze. Niełatwo cofnąć skutki takich „kuracji”.

W naszej klinice stawiamy na sprawdzone i bezpieczne metody. Zawsze zaczynamy od diagnozy, bowiem istnieje wiele odmian łupieżu. Staramy się też dociec jego przyczyny. Bardzo często ta choroba pojawia się w życiu człowieka po szczególnie traumatycznym doświadczeniu lub długotrwałym stresie.

Gdy wiemy, z którym rodzajem choroby mamy do czynienia i co mogło ją wywołać, rozpoczynamy leczenie. Stosujemy wyłącznie skuteczne, ale jednocześnie bezpieczne dla pacjenta i jego włosów preparaty. Po kilku aplikacjach łupież znika, a po kilku tygodniach kuracji mamy pewność, że szybko nie powróci. Co więcej, po wizytach w naszej klinice włosy pacjenta są zdrowe.

Warto zadbać o swój komfort i wygląd, ale równie dobrze jest poznać przyczynę choroby. Wizyta u nas może przynieść jedynie korzyści. Zapraszamy do pozbycia się łupieżu.