Kosmetyki na wypadające włosy, łupież, wzmocnienie włosów – Katalog

W naszej klinice trychologicznej mogą Państwo nie tylko dokładnie sprawdzić stan swoich włosów i kondycji skóry głowy oraz poddać się zabiegom na łysienie, wypadanie włosów czy innego rodzaju problemy skórne. Swoim pacjentom umożliwiamy również zakup najwyższej jakości kosmetyków, które zapobiegną w przyszłości nawrotom nieprzyjemnych chorób i schorzeń skóry głowy oraz wyjątkowo wzmocnią włosy i spowodują ich naturalne zagęszczenie. Wszystkie sprzedawane przez nas kosmetyki zostały stworzone przez najbardziej cenionych na świecie producentów. Co można znaleźć w naszym katalogu produktów?

Kosmetyki na wzmocnienie włosów

Działanie oferowanych przez nas kosmetyków ma bardzo duży wpływ przede wszystkim wzmocnienie kondycji włosów. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. kosmetyki na wypadające włosy linii Sursum, kosmetyki realnie zwiększające objętość włosów Equisebo czy zwiększające ich witalność kosmetyki Essentia.

Kosmetyki o działaniu leczniczym

Drugą grupą oferowanych w naszej klinice trychologicznej kosmetyków są kosmetyki o działaniu leczniczym. Do tej grupy należą przede wszystkim kosmetyki linii Solutia, które zostały stworzone z myślą o osobach, które borykają się z problemem stale powracającego łupieżu. Na uwagę zasługują także kosmetyki Synergo, które stworzono w celu utrwalania osiągniętych efektów leczenia u trychologa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki trychologicznej w Warszawie i do skorzystania z naszej oferty wysokiej klasy kosmetyków do pielęgnacji skóry głowy i włosów. W doborze kosmetyków, które będą najodpowiedniejsze do Państwa potrzeb i kondycji Waszych włosów pomogą zatrudnieni przez nas specjaliści.